Меню Закрити

Третій конкурс індивідуальних доплат та стипендій в межах проекту “До вершин з ROSHEN”

До уваги викладацького складу та студентів ІХХТ – в межах проекту “До вершин з ROSHEN” починаються нові конкурси доплат та стипендій для викладачів та студентів!

Для подачі документів ознайомтесь уважно з Положенням, порядком і термінами подачі документів та використовуйте шаблони додатків, що подані нижче у цьому дописі.

Увага! Згідно пунктів 2.6 (для викладачів) та 2.4 (для студентів) Положень про Конкурс – за достовірність поданої інформації відповідальність несе Здобувач – у разі подачі недостовірної інформації Здобувача не буде допущено до участі у Конкурсі.

Прийом документів триватиме до 20 лютого 2021 року.

Конкурс для отримання викладачами індивідуальних доплат в межах проекту “До вершин з ROSHEN” (накази та положення)

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити у *.PDF [1.53 MB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити у *.PDF [388.64 KB]

Конкурс для отримання студентами індивідуальних стипендій в межах проекту “До вершин з ROSHEN” (накази та положення)

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити у *.PDF [1.21 MB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити у *.PDF [378.24 KB]

Зразки необхідних документів:

Для викладачів:

Для студентів:

Порядок подачі документів для участі у конкурсі:

До 20 лютого 2021 року для участі у Конкурсі слід надіслати на електронну пошту ixxt.dept@lpnu.ua наступний пакет документів (паперові варіанти приносити не потрібно):

  1. Додаток 1а, у форматі XLS, заповнений. Цей додаток сканувати і роздруковувати не потрібно – потрібно заповнити лише необхідну інформацію на Листі 1! Студентам в Додатку 1а слід заповнити дані академічної успішності у вигляді показника семестрового рейтингу за минулий семестр (дані академічної успішності студентів ІХХТ буде наведено на сайті після закінчення семестрового контролю, лінк буде додано у цю тему).
  2. Додаток 1б, у форматі PDF, заповнений, підписаний (підписати претенденту і завідувачу профільної кафедри) та відсканований. Студентам, що не мають наукових здобутків, проте хочуть прийняти учать у конкурсі – надсилати Додаток 1б не потрібно!
  3. Додаток 2 (тільки для викладачів), у форматі PDF, заповнений, підписаний (підписати претенденту і завідувачу профільної кафедри) та відсканований.
  4. Необхідно назвати файли іменами по зразку “ВашеПрізвище_кафедра_(або №групи для студентів)_додаток1а”, “ВашеПрізвище_кафедра_(або №групи для студентів)_додаток1б” тощо.
  5. Додатково створити папки по зразку “ВашеПрізвище_наука” та “ВашеПрізвище_освіта” (освіта – тільки для викладачів), завантажити у папку файли-підтвердження даних у форматі PDF з додатків 1а, 1б, 2. Заархівувати папки у однойменні архіви формату .RAR або .ZIP. Увага! Сортуйте та називайте файли так, щоб їх приналежність можна було легко ідентифікувати!
  6. Надіслати файли особисто з власної корпоративної пошти @.lpnu.ua (Додаток 1а, Додаток 1б, Додаток 2 ( Дод. 2 – для викладачів) та супутні архіви із підтверджуючими документами) на електронну пошту ixxt.dept@lpnu.ua не пізніше 20 лютого 2021 року з поміткою “На конкурс “До вершин з Рошен – ВашеПрізвище – викладач (або студент)”.

Важлива додаткова інформація:

Для викладачів

  • Виплата індивідуального матеріального заохочення Переможцям Конкурсу на період їх звільнення за основним місцем праці з Національного університету «Львівська політехніка» припиняється.
  • До результатів освітньої діяльності викладачів зараховуються заходи, що відбувалися в очному режимі. У випадку, якщо захід проводився онлайн – необхідно надати відеозапис події для її верифікації (читання лекцій для студентів закордонних університетів онлайн тощо). Закордонні стажування та підвищення кваліфікації, що проводились онлайн не зараховуються.

Для студентів

  • Виплата індивідуальних стипендій Переможцям Конкурсу на період їх відрахування з Національного університету «Львівська політехніка» припиняється.
  • Для підтвердження усного виступу на конференції, що проводилась онлайн необхідно додатково надати відеозапис виступу. Стендові доповіді онлайн не зараховуються.

Контактна особа:
секретар комісії для проведення Конкурсу:
професор Дзіняк Богдан Остапович
9 корпус Львівської політехніки, пл. Святого Юра, 9/121
тел. 032 258 23 10
e-mail: ixxt.dept@lpnu.ua