Меню Закрити

Четвертий конкурс індивідуальних доплат та стипендій в межах проекту “До вершин з ROSHEN”

До уваги викладацького складу та студентів ІХХТ – в межах проекту “До вершин з ROSHEN” починаються нові конкурси доплат та стипендій для викладачів та студентів!

Для подачі документів ознайомтесь уважно з оновленими Положеннями, порядком і термінами подачі документів та використовуйте шаблони оновлених додатків, що подані нижче у цьому дописі.

Увага! Згідно пунктів 2.6 (для викладачів) та 2.4 (для студентів) Положень про Конкурс – за достовірність поданої інформації відповідальність несе Здобувач – у разі подачі недостовірної інформації Здобувача не буде допущено до участі у Конкурсі.

Увага! Згідно пункту 1.10 (для студентів) мінімальний академічний бал студента для участі в конкурсі – 75 балів. Студенти з нижчим балом до Конкурсу не допускаються (див. Академічний рейтинг за весняний семестр 2020-2021 н.р.).

Прийом документів триватиме до 8 жовтня 2021 року.

Конкурс для отримання викладачами індивідуальних доплат в межах проекту “До вершин з ROSHEN” (накази та положення)

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити у *.PDF [276.52 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити у *.PDF [287.50 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити у *.PDF [847.37 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити у *.PDF [610.85 KB]

Зразки необхідних документів:

Для викладачів:

Для студентів:

Порядок подачі документів для участі у конкурсі:

До 8 жовтня 2021 року для участі у Конкурсі слід надіслати на електронну пошту bohdan.o.dziniak@lpnu.ua наступний пакет документів (паперові варіанти приносити не потрібно):

 1. Додаток 1а, у форматі XLS, заповнений. Цей додаток сканувати і роздруковувати не потрібно – потрібно заповнити лише необхідну інформацію! Студентам в Додатку 1а слід заповнити дані академічної успішності (див. Академічний рейтинг за весняний семестр 2020-2021 н.р.) у вигляді показника семестрового рейтингу за минулий семестр.
 2. Додаток 1б, у форматі PDF, заповнений, підписаний (підписати претенденту і завідувачу профільної кафедри) та відсканований. Студентам, що не мають наукових здобутків, проте хочуть прийняти учать у конкурсі – надсилати Додаток 1б не потрібно!
 3. Додаток 2 (тільки для викладачів), у форматі PDF, заповнений, підписаний (підписати претенденту і завідувачу профільної кафедри) та відсканований.
 4. Необхідно назвати файли іменами по зразку “ВашеПрізвище_кафедра_(або №групи для студентів)_додаток1а”, “ВашеПрізвище_кафедра_(або №групи для студентів)_додаток1б” тощо.
 5. Для викладачів – додатково створити папки по зразку “ВашеПрізвище_робота із студентами” та “ВашеПрізвище_компетентності”, для студентів – папку “ВашеПрізвище_наука”, завантажити у папку файли-підтвердження даних у форматі PDF з додатків 1а, 1б, 2. Заархівувати папки у однойменні архіви формату .RAR або .ZIP. Увага! Сортуйте та називайте файли так, щоб їх приналежність можна було легко ідентифікувати!
 6. Надіслати файли особисто з власної корпоративної пошти @.lpnu.ua (Додаток 1а, Додаток 1б, Додаток 2 ( Дод. 2 – для викладачів) та супутні архіви із підтверджуючими документами) на електронну пошту bohdan.o.dziniak@lpnu.ua не пізніше 8 жовтня 2021 року з поміткою “На конкурс “До вершин з Рошен – ВашеПрізвище – викладач (або студент)”.

Важлива додаткова інформація:

Для викладачів

 • Виплата індивідуального матеріального заохочення Переможцям Конкурсу на період їх звільнення за основним місцем праці з Національного університету «Львівська політехніка» припиняється.
 • До результатів освітньої діяльності викладачів зараховуються заходи, що відбувалися в очному режимі. У випадку, якщо захід проводився онлайн – необхідно надати відеозапис події для її верифікації (читання лекцій для студентів закордонних університетів онлайн тощо). Закордонні стажування та підвищення кваліфікації, що проводились онлайн не зараховуються.

Для студентів

 • Мінімальний академічний бал студента для участі в конкурсі – 75 балів. Студенти з нижчим балом до Конкурсу не допускаються (див. Академічний рейтинг за весняний семестр 2020-2021 н.р.).
 • Виплата індивідуальних стипендій Переможцям Конкурсу на період їх відрахування з Національного університету «Львівська політехніка» припиняється.
 • Для підтвердження усного виступу на конференції, що проводилась онлайн необхідно додатково надати відеозапис виступу. Стендові доповіді онлайн не зараховуються.

Контактна особа:
секретар комісії для проведення Конкурсу:
професор Дзіняк Богдан Остапович
9 корпус Львівської політехніки, пл. Святого Юра, 9/121
тел. 032 258 23 10
e-mail: bohdan.o.dziniak@lpnu.ua