Меню Закрити

Перестало битися серце багаторічного завідувача кафедри органічної хімії Станіслава Андрійовича Воронова

Колектив Національного університету «Львівська політехніка» висловлює щирі співчуття рідним, друзям, колегам та знайомим із приводу смерті багаторічного завідувача кафедри органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій, колишнього проректора з наукової роботи Станіслава Андрійовича Воронова.

Видатний вчений, відомий своїми дослідженнями в Україні та світі, за роки діяльності напрацював величезний доробок: написав понад 700 праць, отримав більше як 100 патентів України та авторських свідоцтв на винаходи, став співавтором чотирьох монографій. Під його керівництвом розвинулася наукова школа «Розробка теоретичних основ синтезу і хімічної модифікації полімерів і композиційних матеріалів на основі органічних пероксидів».

Станіслав Андрійович залишиться в пам’яті тих, хто мав щастя знати його, не лише як непересічний науковець та мудрий педагог і наставник, а також як справедливий і мудрий керівник, людина високих моральних якостей і відданий патріот Львівської політехніки.

Царство небесне і вічна пам’ять!

Чин похорону відбудеться 24 липня 2021 року о 12.00 год. в капличці церкви св. мучениць Віри, Надії, Любові (м. Львів, вул. Віри, Надії Любові, 10 (бічна вул. Мазепи)).