Меню Закрити

Третя сесія ЄВІ з іноземної мови для вступників до магістратури (оновлено 06.08.2020 р.)

До уваги вступників до магістратури, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови!

Оновлено 06.08.2020 р.:

УВАГА! СПЕЦІАЛЬНА СЕСІЯ ЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ РАНІШЕ – 19 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ: https://mon.gov.ua/ua/news/specialna-sesiya-yevi-vidbudetsya-ranishe-19-veresnya-2020-roku

Таке рішення дає шанс вступникам на магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, все ж таки вступити до ЗВО до початку осіннього призову.

31 жовтня 2020 року буде проведено спеціальну третю сесію ЄВІ з іноземної мови для вступників до магістратури.

Відповідний наказ МОН опублікований 21 липня 2020 року.

Як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 14 до 25 вересня, а сам іспит відбудеться 31 жовтня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Інформація про спеціалізації магістратури Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки: http://icct.org.ua/enrollee/master

Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію. Важливо, що перед цим вступникам обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому обраного ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/dlya-vstupnikiv-na-magistraturu-provedut-specialno-organizovanu-tretyu-sesiyu-yevi-z-inozemnoyi-movi-vona-vidbudetsya-31-zhovtnya