Меню Закрити

Тренінг щодо роботи з базою даних SciFinder

11 жовтня 2018 року о 14:00 в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1, II поверх) відбудеться тренінг щодо роботи з базою даних SciFinder від компанії Chemical Abstracts Service.

Про SciFinder:
SciFinder надає необмежений доступ до найбільшої в світі бази даних сполук, реакцій і рефератів з хімії та суміжних наук. Це легкий у використанні інструмент для пошуку та аналізу наукової інформації.
Вчені мають можливість аналізувати публікації з більш ніж 50000 наукових журналів зі 185 країн, патенти з 63 патентних офісів та здійснювати пошук інформації про хімічні сполуки та їх реакції. Крім журналів та патентів вченими CAS індексуються тези конференцій, технічні звіти, дисертації, книги та електронні журнали. SciFinder дозволяє здійснювати пошук хімічних сполук, їх властивостей та реакцій, використовуючи інформацію про молекулярну структуру сполуки.

До участі запрошуються представники кафедр та науково-дослідних підрозділів Національного університету «Львівська політехніка».