Меню Закрити

Розпочато прийом електронних заяв на перепоселення мешканців гуртожитків на 2024-2025 н.р.

До уваги студентів ІХХТ, що проживають у гуртожитках Львівської політехніки! Інформуємо про механізм перепоселення мешканців гуртожитків Львівської політехніки на 2024-2025 н.р.

Сьогодні розпочато прийом електронних заяв на перепоселення (продовження проживання) студентів-мешканців гуртожитків на 2024-2025 н.р.

Заяви на перепоселення студентів (в т.ч. які зараховуються на 6 курс), подаватимуться тільки в електронному вигляді з електронного кабінету студента в розділі «гуртожитки» https://student.lpnu.ua (логін та пароль аналогічний як  у Віртуальне навчальне середовище).

Заяви приймаються тільки онлайн по 30.06.2024 включно!

Правильність заповненої заяви (№ гуртожитку, № кімнати, дата подання заяви) студент може перевірити у розділі «Мої заяви на перепоселення».

Студенти, які хочуть вперше чи повторно поселитися в гуртожиток, звичайно, повинні звертатися в інститути (https://lpnu.ua/studentske-mistechko/poselennia-v-gurtozhytky).

Електронна адреса для звернень: info.center@lpnu.ua

Співробітники та аспіранти подають заяви на перепоселення, як звично, в письмовому варіанті до 31.07.2024

Детальна інформація щодо подання електронних заяв на перепоселення  розміщено на  сайті та соц. мережах  університету  https://lpnu.ua/news/rozpochato-pryiom-elektronnykh-zaiav-na-pereposelennia-v-hurtozhytky-studmistechka-na-2024