Меню Закрити

Представники Інституту хімії та хімічних технологій відвідали виробництво КК ROSHEN

2 липня 2021 року студенти та викладачі Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки відвідали кондитерське виробництво ROSHEN у м. Вінниця.

Екскурсія була організована за ініціативи та підтримки КК ROSHEN. До екскурсійного списку потрапили 9 студентів та 5 викладачів – переможці конкурсів індивідуальних доплат та стипендій в межах мотиваційного проєкту «До вершин з ROSHEN», який вже кілька років успішно реалізується на базі ІХХТ завдяки підтримці Кондитерської Корпорації.

Під час екскурсії студенти та викладачі ІХХТ ознайомились із сучасною технологією та виробничими лініями кондитерських виробів, почули багато цікавого про виробництво шоколаду та цукерок. Кожен з учасників отримав незабутні враження та досвід, адже на такому виробництві всі були вперше.

Вже цьогоріч кілька студентів ІХХТ пройдуть практику на кондитерському виробництві КК ROSHEN, що безумовно допоможе їм в подальшому стати висококваліфікованими фахівцями.

Національний університет «Львівська політехніка» висловлює подяку за організацію екскурсії пану Володимиру Ярандіну та пані Ользі Савкіній.