Меню Закрити

Навчальний процес

Студенти кафедри хімічної інженерії отримують необхідні знання, вміння та навички, для виконання виробничих функцій та типових задач діяльності у хімічній промисловості, а також для роботи із провідним програмним забезпеченням систем автоматизованого проектування і моделювання – AutoCAD, Ansys, SolidWorks та іншими.

На сьогоднішній день кафедра хімічної інженерії Інституту хімії та хімічних технологій запрошує на навчання за спеціальністю «бакалавр» (161 «Хімічні технології та інженерія») та за спеціалізацією «магістр» («Процеси і обладнання хімічних виробництв», «Комп’ютерна хімічна інженерія»).

Окрім того, на базі Інституту післядипломної освіти на кафедрі організовано перепідготовку фахівців за спеціальністю «бакалавр» (161 «Хімічні технології та інженерія») та за спеціалізацією «магістр» («Процеси і обладнання хімічних виробництв», «Комп’ютерна хімічна інженерія»).

Щороку нашими випускниками є понад 20 бакалаврів та 20 інженерів-магістрів.

Після закінчення навчання випускники отримують необхідні знання, вміння та навички, для виконання виробничих функцій та типових задач діяльності у хімічній промисловості і можуть працювати на підприємствах хімічного профілю, в проектних організаціях, інжинірингових та ІТ-компаніях чи контролюючих органах.

Випускники кафедри хімічної інженерії успішно працюють за фахом не лише в Україні, але і за кордоном.

Кафедра хімічної інженерії залучає студентів до наукової діяльності з ранніх курсів: участь у професійних та студентських конференціях, наукових семінарах, тренінгах тощо. Результати студентських досліджень обов’язково проходять апробацію на всеукраїнських та міжнародних конференціях перед захистом дипломних проектів. Кращі роботи представляються на профільних міжнародних конкурсах-оглядах.

Після закінчення навчання кращі студенти мають можливість продовжити науково-дослідну роботу в аспірантурі.

Студенти та викладачі кафедри беруть участь у круглих столах, семінарах та програмах обміну. Кафедра має такі активні угоди про співпрацю із:

 • Вроцлавським політехнічним університетом (м. Вроцлав, Польща)
 • Інститутом нового хімічного синтезу (м. Пулави, Польща)
 • Жешувським політехнічним університетом (м. Жешув, Польща)

Для випускників коледжів

Наша кафедра має підписано ряд угод із коледжами Львова та України, за якими випускники цих закладів можуть поступати на 2 курс навчання за напрямом «Хімічні технології та інженерія» зі збереженням форми навчання.

Коледжі, випускники яких поступають на кафедру ХІ за спеціальними умовами:

 • Золочівський коледж (вул. І. Труша 4, м. Золочів, (032) 654-51-94)
 • Коломийський політехнічний коледж (вул. Чехова, 20, м. Коломия, Івано-Франківська обл., (034) 332-08-05)
 • Львівський автомобільно-дорожній коледж (вул. Личаківська 2, м. Львів, (032) 275-10-45)
 • Львівський коледж «Інфокомунікації» (вул. Січових Стрільців, 7, м. Львів, (032) 260-32-09)
 • Техніко-економічний коледж (вул. Пасічна 87, м. Львів, (032) 275-01-12)
 • Технічний коледж (вул. Пимоненка, 17, 79035, м. Львів, (032) 270-20-50)
 • Технологічний коледж (вул. Демнянська, 15 , 79031, м. Львів, (032) 256-03-83)
 • Хмельницький політехнічний коледж (вул. Зарічанська 10, м. Хмельницький, (038) 263-05-05)

За додатковою інформацією звертайтесь у деканат Інституту хімії та хімічних технологій або у приймальну комісію університету.