Відповідно до Розпорядження першого проректора Львівської політехніки № 24 від 14 березня 2022 року здобувачам вищої освіти ЗВО, які розташовані у зоні проведення бойових дій та надання освітніх послуг якими тимчасово призупинено, надано можливість отримати освітні послуги в Університеті.
Директорів навчально-наукових інститутів зобов’язано організувати проведення співбесід, зарахування до числа слухачів та супровід навчання для здобувачів вищої освіти ЗВО, які тимчасово припинили надавати освітні послуги через бойові дії, відповідно до «Тимчасового порядку зарахування до числа слухачів та навчання здобувачів вищої освіти із закладів вищої освіти, в яких навчальний процес не відбувається через активні бойові дії» (Додаток 1).
Зокрема, здобувач вищої освіти, який бажає отримати освітні послуги у Львівській політехніці, звертається до Приймальної комісії Університету (кім. 101 головного корпусу) для отримання консультацій. Відповідальний секретар Приймальної комісії скеровує здобувача на співбесіду в навчально-науковий інститут, який відповідає за підготовку фахівців з цієї спеціальності в Університеті, та ознайомлює його з графіком проведення співбесід у деканатах.
Здобувач вищої освіти подає до дирекції навчально-наукового інституту заяву щодо зарахування його до числа слухачів (Додаток 2). Разом із заявою здобувач вищої освіти пред’являє будь-який документ, що засвідчує особу (паспорт, військовий квиток, службове посвідчення тощо) та документ, що засвідчує статус здобувача вищої освіти (студентський квиток, залікову книжку, копію наказу про зарахування тощо).
Докладніше про «Тимчасовий порядок…», зразок заяви та наказу про зарахування – у додатках до Розпорядження:
Інформуємо, що в Інституті хімії та хімічних технологій Львівської політехніки студенти можуть отримати освітні послуги за 4 спеціальностями на бакалавраті:
- 161 Хімічні технології та інженерія
- 162 Біотехнології та біоінженерія
- 181 Харчові технології
- 226 Фармація, промислова фармація
Спеціалізації магістратури наступні (структуровані за спеціальностями):
161 Хімічні технології та інженерія –
- Хімічні технології органічних речовин
- Хімічні технології неорганічних речовин
- Технічна електрохімія
- Хімічні технології тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів
- Процеси і обладнання хімічних виробництв
- Хімічні технології палива та вуглецевих матеріалів
- Хімічні технології високомолекулярних сполук
- Хімічні технології переробки полімерних та композиційних матеріалів
- Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів
- Комп’ютерна хімічна інженерія
162 Біотехнології та біоінженерія –
- Фармацевтична біотехнологія
181 Харчові технології –
- Технології продуктів бродіння і виноробства
226 Фармація, промислова фармація –
- Технології фармацевтичних препаратів